fbpx

Tworzenie stron internetowych

Zbuduj z nami najlepszą wizytówkę Twojego biznesu!


Tworzenie stron internetowych zoptymalizowanych pod Google, to więcej biznesowych możliwości.

Stworzenie dobrej strony internetowej dla Twojej firmy to klucz do dochodowego i dobrze prosperującego biznesu! Daje Ci ogromne możliwości rozwoju, dodatkowo strona internetowa staje się swego rodzaju samoistnym sprzedawcą. Zainwestowanie w dobrą stronę internetową to możliwość podwojenia ilości zadowolonych klientów, zwiększenie świadomości marki, budowanie zaufania i jeden z najlepszych sposobów na pokazanie siebie oraz swoich produktów. Bądź firmą, którą użytkownicy pragną poznać i bedą chcieli pracować

parallax background

Współpraca z
Premium Digital
to coś więcej niż stworzenie strony internetowej!

 1. Jesteśmy wizjonerami i pasjonatami swojego zawodu jakich potrzebujesz. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z bardzo dużym zaangażowaniem. Właśnie to wyróżnia nas na tle innych
 2. Zbudujemy i zoptymalizujemy dla Ciebie skrojoną na miarę Twoich potrzeb stronę internetową, która pozwoli Ci podwoić dotychczasowe dochody w niedługim czasie!
 3. Pamiętaj! Wykonując dla Ciebie stronę internetową bazujemy na najlepszych narzędziach i wytycznych Google
 4. Stworzona przez nas strona internetowa zawsze jest czytelna i intuicyjna dla użytkownika
 5. Dbamy o to, żeby wszystko było na czas! Nie znosimy bylejakości.
 6. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem specjalistów SEO, ponieważ pozycjonowanie stron to kolejny ważny aspekt rozwoju w internecie

Projektowanie stron internetowych z nami to:

Oto kilka standardów, które są dla nas kluczowe przy każdej realizacji.
nowoczesne-technologie-01

Nowoczesne technologie

Najlepsze narzędzia i najnowsze wytyczne Google co do jakości stron internetowych.
standard-web-usability-01

Standard
Web usability

Wysoki poziom satysfakcji użytkowników Twojej witryny. Łatwa w obsłudze i przejrzysta.
efektywnosc-marketingowa-01

Efektywność
marketingowa

Wszyscy nasi klienci obserwują wzrost sprzedaży i zainteresowanie ich stroną w internecie.
szybka-realizacja-01

Szybka
realizacja

Ustalamy z Tobą datę zakończenia prac i otrzymujesz w terminie stronę WWW.
wsparcie-techniczne-01

Wsparcie
techniczne

Jeśli chcesz dodatkowo zwiększyć swój zasięg w internecie masz dostęp do naszych SEO specjalistów, którzy pomogą określić optymalną promocję.

Odbiorcy strony internetowej
Poznaj ich!

Pamiętaj o tym, że Twoją stronę internetową nie będą oglądać tylko roboty, ale przede wszystkim użytkownicy - przyszli klienci Twojej firmy. Często jest to określone mianem tworzenia person, czyli profilowaniem strony www.

Czy wiesz kim oni są i jaki cel mają dla Ciebie zrealizować? Powiedzmy, że prowadzisz salon optyczny. Twoim klientem będzie osoba, która ma wadę wzroku lub pracuje przy komputerze i potrzebuje chronić swój wzrok przed działaniem szkodliwych czynników. Co będzie dla takiej osoby ważne? Na pewno chciałaby wiedzieć, jakie szkła oferujesz. Czy posiadasz odpowiednie, modne oprawki? Co w takim razie może skłonić taką osobę do tego, żeby zainwestować większe pieniądze w lepsze szkła?

Premium Digital pokaże Cię od najlepszej strony. Trafnie to uargumentujemy! Staniesz się dla użytkownika najlepszym wyborem, jakiego mógł dokonać! Zoptymalizujemy i przekażemy Ci też wszystkie wskazówki, dotyczące najważniejszych danych, które muszą znaleźć się na Twojej stronie. Każda nasza strona internetowa jest opirerana na danych dotyczących wyszukań ludzi w internecie. Dzięki temu nasze strony szybciej docierają do nowych klientów.

Jako profesjonaliści w swojej branży, zawsze zaczynamy budowę strony internetowej od budowy person. To powoduje lepszą komunikację z potencjalnym klientem i nakierowanie go prosto, do celu Twojej strony internetowej.

Gdzie umieścisz te wszystkie wskazówki na swojej stronie zależy już od Ciebie. Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej - ważne jest, żeby Twój klient nie gubił się na stronie.

Zawsze zaczynaj budowę strony internetowej od budowy person, będzie Ci wtedy łatwiej trafić do potencjalnego odbiorcy i kierować go prosto do celu strony internetowej.

Tworzenie stron internetowych
Dobry projekt

Tworzenie strony internetowej to działania, które muszą opierać się najbardziej o użytkownika, realizować jego potrzeby. On musi czuć funkcjonalność Twojej strony i absolutnie nie może mieć problemu z nawigacją. Jego ruchy mają być świadome i pomagać mu w odszukiwaniu kolejnych podstron. To bardzo ważne!

Dobra strona www musi posiadać też odpowiednie menu. Użyteczne proste i odpowiadające na zapytania użytkownika. Można znaleźć w internecie mnóstwo podpowiedzi jak zbudować dobre menu przy tworzeniu swojej strony www. Ale Tobie nie chodzi o to, żeby zrobić coś po łebkach. Potrzebujesz sprawdzone i przede wszystkim pewne rozwiązania, które Premium Digital jest Ci w stanie zapewnić!

A teraz zastanów się ile razy w swoim życiu trafiłeś na stronę, po której nie umiałeś się poruszać, rezygnowałeś i zaglądałeś na stronę konkurencji, na której lepiej się odnajdywałeś? To jest właśnie klucz. Żeby chcieć pozostać na jakiejś stronie dłużej niż kilka sekund, musimy się po prostu na niej dobrze czuć! Zgadzasz się z tym?

A teraz zastanów się ile razy w swoim życiu trafiłeś na stronę, po której nie umiałeś się poruszać, rezygnowałeś i zaglądałeś na stronę konkurencji, na której lepiej się odnajdywałeś? To jest właśnie klucz. Żeby chcieć pozostać na jakiejś stronie dłużej niż kilka sekund, musimy się po prostu na niej dobrze czuć! Zgadzasz się z tym?

Oczywiście, tworzenie stron www to proces, w którym wykonujemy dla Ciebie kolejne działania, jedno za drugim. Tak, jak wspomnieliśmy wyżej zaczynamy od celu Twojej strony internetowej. Kiedy on jest przedstawiony w ściśle określony sposób to stworzone przez nas menu prowadzi bezpośrednio do niego. Resztę strony do niej dopasowujemy.

Coraz częściej zwraca się uwagę na to, że dobra strona internetowa to landing page. Pewnie teraz się zastanawiasz czemu. Przede wszystkim dlatego, że od samego początku jest jasna dla osoby, która się na nim znajduje. Strona startowa przedstawia ofertę oraz przejście do działania tzw. call to action. Mamy to! Użytkownik od razu kieruje się do naszego założonego celu. Proste? Jasne, że tak!

Jak tworzyć strony internetowe
Kilka zasad, których musisz się trzymać!

Pewnie nie zaskoczy Cię fakt, że konsekwencja w tworzeniu dobrej strony internetowej to absolutna podstawa! Właśnie dlatego zawsze stosujemy jedną zasadę - układ stron na każdej podstronie ma być zbliżony. Czemu? Wtedy Twoja strona wyda się użytkownikowi bardziej spójna i uzna, że jest ona w pełni dopracowana. Klient poczuje do Ciebie zaufanie, a to zaś przełoży się na osiągnięcie celu strony, który sobie postawiłeś!

Czytelnosć stron internetowych
O tym musisz pamiętać budując stronę

Sprawimy że użytkownik, który odwiedza Twoją stronę internetową czuł przestrzeń! Wszystko to, co odciąga jego uwagę od głównego celu strony usuniemy. Zgodnie z zasadą czasem mniej, znaczy dużo więcej!

Treść, którą umieścimy na stronie będzie możliwie, jak najbardziej czytelna i będzie posiadała krój pisma czyli fonty. Wielkość tekstu świetnie dopasujemy zarówno dla wersji mobilnej strony, jak i do desktopu. Niezależnie z jakiego urządzenia będzie korzystał Twój klient wchodząc na stworzoną stronę internetową będzie ona w 100% dla niego czytelna.

Użytkownik zwraca szczególną uwagę na fonty tekstu i krój pisma. Dlaczego tak się dzieje? W ten sposób ocenia czy dobrze się czuje na Twojej stronie internetowej. Sprawimy, że klient wchodząc na Twoją stronę internetową nie chciał z niej wyjść.

Budowanie stron internetowych
to proces

Zawsze poddajemy testom projekty, które powstają i trafiają do klienta. Na samym początku budując stronę internetową tworzymy pewien zarys - makietę strony. W drugiej kolejności przekazujemy ją klientowi, aby wspólnie przeanalizować nawigację i wprowadzić ewentualne poprawki. Czasem trzeba nabrać kilkudniowego dystansu do projektu i poddać go analizie. Właśnie wtedy rodzą się najlepsze rozwiązania!

Przy tworzeniu stron internetowych lub sklepów internetowych ważne jest robienie kopii zapasowych, o których my zawsze pamiętamy. Dbamy także o hosting i domenę pomiędzy kolejnymi wersjami strony internetowej.

Tworzenie stron internetowych
Odpowiednia grafika

Oczywiście większość osób zlecających budowę swojej strony internetowej przykłada dużą uwagę do grafiki. Mimo, że każdemu zależy na tym, żeby grafiki były ładne to oprócz tego grafiki mają spełniać pewną funkcję - prowadzić klienta prosto do celu Twojej strony internetowej. Mają być związane z Twoją stroną internetową. Odpowiedni dobór zdjęć wcale nie jest prostym zadaniem, dlatego zostawiasz to nam, a Ty zajmiesz się ważniejszymi rzeczami w rozwijaniu swojego biznesu!

Skontaktuj się z nami

  Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych

  ☎ Zadzwoń!

  +48 603 851 412
  +48 516 027 451

  ✉ Napisz!

  e-mail kontaktowy
  [email protected]

  Jesteśmy dostępni:

  Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
  Sob. Zamknięte
  Niedz. Zamknięte