Strony internetowe
Tworzymy strony internetowe, które są w pełni zoptymalizowane i łatwe w obsłudze.
 
Pozwalają one klientom zmaksymalizować ich potencjał rozwoju.


Poproś o bezpłatną wycenę

Tworzenie stron internetowych

Strony internetowe agencja Premium Digital

Premium Digital to agencja która specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych dla klientów od małych firm po firmy będące na giełdzie. Z ponad 12-letnim doświadczeniem i setkami stworzonych stron internetowych, posiadamy umiejętności, wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć wyjątkowe strony internetowe.

 

To nie jest tylko strona internetowa,

to fundament Twojej firmy.

 

 

Zaprojektuj wizerunek swojej firmy.

Twoja firma jest tak dobra, jak postrzegają ją ludzie. Upewnij się, że pierwsze wrażenie jest doskonałe, korzystając z niestandardowego projektu strony internetowej przygotowanego przez agencję.

 

Zwiększ swój zasięg dzięki witrynie internetowej.

Agencja Stron Internetowych dostarcza najlepsze projekty dla naszych klientów w cenie, na którą mogą sobie pozwolić. Dzięki ogólnoświatowemu dostępowi będziesz mógł rozwijać swój biznes bez ograniczeń

Potrzebujesz strony internetowej?

Sprawdź nasze realizacje!

Projektowanie stron internetowych dostosowanych do potrzeb klienta, aby rozwinąć jego działalność

Stworzenie strony internetowej to dopiero początek. Dzięki naszym dostosowanym do potrzeb projektom stron internetowych możesz szybko zaoferować swoje produkty i usługi klientom na całym świecie. Strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i pozwalają klientom rozwijać działalność.

Jesteśmy tu po to, by wspierać Twój biznes w Internecie. Nasi doświadczeni specjaliści fachowo przeprowadzają cały proces tworzenia stron internetowych, które pozwalają na docieranie do nowych klientów i efektywną sprzedaż. Planujemy, tworzymy i rozwijamy witryny, dbając o każdy szczegół. Działamy w oparciu o najlepsze praktyki w branży i dostarczamy rozwiązania skrojone na miarę – precyzyjnie odpowiadające na to, czego potrzebujesz. Zaprojektujemy dla Ciebie stronę internetową, która szybciej osiąga wysokie wyniki w wyszukiwarce Google.

Zastanawiasz się nad zbudowaniem strony internetowej? Nie wiesz, od czego zacząć, na jaką technologię postawić, ile trzeba zainwestować w ten proces i czy przyniesie on rezultaty? Jesteśmy tu dla Ciebie. Na podstawie szeregu udanych realizacji wiemy, że szczegółowy audyt i dokładna analiza zebranych informacji pozwalają na doskonałe wyniki i szybszy zysk. Nie wydawaj pieniędzy dwa razy – zaufaj doświadczeniu ekspertów i danym, które możemy Ci przedstawić.

 • Wysokiej jakości narzędzia
 • Atrakcyjne projekty graficzne
 • Standard Web usability
 • Treści wartościowe dla użytkowników
 • Strony na urządzenia stacjonarne i mobilne
 • Realizacja na czas
 • Wzrost sprzedaży
 • Wsparcie techniczne i aktualizacje

Budowanie i projektowanie stron internetowych

Zespół specjalistów naszej agencji tworzy zróżnicowane strony internetowe. W procesie projektowania zwracamy przede wszystkim uwagę na Twoje potrzeby i w oparciu o nie ustalamy szczegóły. Tworzymy responsywne strony statyczne oraz dynamiczne oparte o intuicyjny system zarządzania treścią.

Landing page

Landing Page

To strona, na której ląduje użytkownik podczas odwiedzania innych witryn w Internecie lub po skorzystaniu z wyszukiwarki. Odpowiada bezpośrednio na jego oczekiwania i prowadzi do sprzedaży, dlatego ma uproszczoną strukturę i zawiera jedynie niezbędne informacje.
Blog

Blog

Do swojej strony internetowej możesz dołączyć spersonalizowanego bloga, który ułatwi Ci zarówno docieranie do nowych klientów, jak i dostarczanie konkretnych informacji dla dotychczasowych.
strona-dla-fir

Strona dla firmy

Zadaniem profesjonalnej strony internetowej dla firmy jest reprezentowanie biznesu. To na niej prezentujesz, co możesz zaproponować, co odróżnia Cię od konkurencji i jak można kupić Twój produkt lub usługę.
system-rezerwa

System rezerwacji

Jeśli Twój biznes na którymś etapie transakcji wymaga przeprowadzenia rezerwacji, możemy stworzyć stronę, która pozwoli na bezpieczne i sprawne umówienie dogodnego terminu.
multipage

Multipage

W naszej ofercie znajdziesz stworzenie strony internetowej typu Multipage, czyli bardziej rozbudowanej. Na stronie głównej użytkownicy znajdą najważniejsze informacje, natomiast na podstronach sprzedażowych zawarte będą szczegóły dotyczące Twoich usług.

Nasze case studies

Wiemy, jak działa marketing internetowy i możemy to udowodnić. Naszą skuteczność potwierdza zadowolenie klientów oraz konkretne efekty.

Podobają Ci się nasze strony?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Dlaczego warto nas wybrać?

Projektowanie stron internetowych to nasza specjalność i pasja. Dbamy zarówno o web design, czyli projekt graficzny, jak i przejrzystość treści i szczegóły związane z pozycjonowaniem, czyli optymalizacją SEO i późniejsze wyniki raz pozycje w wynikach wyszukiwania. Nasze usługi mają charakter kompleksowy.

kazda strone dopasowsujemy do potrzen klienta

Każdą stronę dopasowujemy do potrzeb klienta i biznesu

Tworzymy statyczne i dynamiczne strony internetowe dostosowane do komputerów i urządzeń mobilnych. Podczas procesu konstruowania Twojej strony koncentrujemy się na Twoich potrzebach i oczekiwaniach użytkowników. Zawsze dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą.
Kazda strona jest

Każda strona jest zoptymalizowana pod SEO

Z rozwojem firmy poprzez działania w sieci wiąże się pozycjonowanie. To zróżnicowane działania mające na celu uzyskanie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Nasze usługi obejmują planowanie i optymalizację SEO, dzięki czemu więcej użytkowników Internetu trafi na Twoją stronę internetową.
Dedykowany projekt

Dedykowany projekt graficzny

Projektujemy stronę wizualną tak, by potencjalny klient odwiedzający witrynę chciał na niej pozostać. Uważnie dobieramy każdą grafikę i komponujemy ją z otoczeniem, dzięki czemu finalny efekt jest atrakcyjny wizualnie i doskonale obrazuje rodzaj usług.
Łatwa obsluga

Łatwa obsługa /dla biznesu, firm

Tworzenie stron www na potrzeby biznesu wymaga całkowitego uwzględnienia potrzeb potencjalnych klientów. Dbamy o to, by witryna była prosta w obsłudze także dla mniej zorientowanych w sieci internautów.
gwa 12 miesiecy

Gwarancja 12 miesięcy

Nasza usługa tworzenia stron www jest objęta gwarancją na 12 miesięcy. Reagujemy natychmiast w razie jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem witryny.
Bezplatna wycena

Bezpłatna wycena

Działamy w sposób transparentny. Z nami nie musisz obawiać się nieprzewidzianych kosztów. Już na samym początku współpracy przedstawiamy nasz cennik stron internetowych i wyceniamy szcegółowo, jaki może być całościowy koszt przedsięwzięcia.
w-pelni-edytowalna

W pełni edytowalna

Jeśli zdecydujesz się na responsywną stronę internetową, nie musisz obawiać się o obsługę. Bez kodowania i bez fachowej wiedzy będziesz samodzielnie dodawać aktualizacje w samodzielnie wybranym systemie CMS – Wordpress, Joomla lub innym.
Monitorowanie

Monitorowanie kampanii SEO

Działania mające na celu lepsze pozycjonowanie stron można monitorować z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Będziesz mógł obserwować liczbę klientów odwiedzających Twoją witrynę i na bieżąco reagować na skuteczność kampanii.
kazda strona

Każda strona jest własnością klienta

Kiedy stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, będzie ona Twoją własnością. Możesz dowolnie wprowadzać modyfikacje do jej struktury, przenieść ją na inny serwer lub zmienić adres.

Koszt strony internetowej w Premium Digital – cennik

Sprawdź, ile kosztuje stworzenie strony internetowej przez profesjonalistów z Premium Digital.

Jak tworzymy strony WWW?

Podczas tworzenia stron internetowych działamy w oparciu o sprawdzony schemat, który pozwala nam proponować wysokiej jakości rozwiązania.

cyfra-1

Audyt słów kluczowych

sprawdzamy, w jaki sposób możemy przeprowadzić projektowanie strony internetowej, by zapewnić jej doskonałe pozycjonowanie. Poznajemy konkurencję i określamy, czego potencjalnie może oczekiwać klient.
cyfra-2

Architektura informacji

określamy rozłożenie treści (informacji na konkretnych podstronach) Na tym etapie estymujemy kolejne frazy do danej podstrony i planujemy ułożenie nagłówków oraz treści dla użytkownika, uwzględniając aspekty SEO.
cyfra-3

Zaprojektowanie architektury strony internetowej

tworzymy „drzewko strony”, sposób jaki jest ona zorganizowana. Podczas ustalania architektury planujemy liczbę podstron, jakie będzie zawierała witryna, ich wstępną zawartość oraz ścieżki między nimi.
cyfra-4

Projekt graficzny

dzięki znajomości marketingu, UX designu i Web designu podczas tworzenia strony internetowej projektujemy także cały układ graficzny. Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie dla potencjalnych klientów. Chcemy, by pozostali na Twojej stronie na dłużej.
cyfra-5

Teksty na stronę

następnie publikujemy wysokiej jakości treści eksperckie, zoptymalizowane w specjalistycznym narzędziu SurferSEO na podstawie danych i analizy słów kluczowych. To przekłada się na większą widoczność na starcie strony www.
cyfra-6

Dobór technologii

określamy we współpracy z Tobą, jakie narzędzia, wtyczki i rozwiązania powinny się znaleźć na Twojej stronie. Dzięki temu jest ona bardziej pełna i odpowiada na oczekiwania Twojej grupy docelowej.
cyfra-7

Optymalizacja SEO

to złożony, wymagający specjalistycznej wiedzy proces, mający bezpośredni wpływ na pozycjonowanie w Google. Dostosowujemy szereg parametrów do reguł związanych z algorytmem , który ustala pozycję strony.
cyfra-8

Uruchomienie strony www

kiedy Twoja strona internetowa jest już gotowa, przenosimy ją na właściwy serwer i uruchamiamy. Od teraz pracują także narzędzia, które pozwalają Ci mierzyć ruch na stronie.

Nasze realizacje

Strony internetowe zoptymalizowane pod SEO

Projektowanie stron internetowych, które przynoszą wysokie zyski, wymaga uwzględnienia reguł SEO. To nasza specjalność. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na doskonałe wyniki stron powstałych w naszej firmie.

Większość Polaków zarówno z urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych korzysta z wyszukiwarki Google. Specjalne algorytmy ustalają, jak wartościowe są treści zawarte na stronach internetowych. To wpływa na ich pozycję w wyszukiwarce. Badania wskazują, że 35% internautów klika w pierwszy, drugi lub trzeci wynik. Czas działa na Twoją korzyść, co oznacza, że pozycja stopniowo rośnie. Projektujemy strony www tak, by startowały z wysokich pozycji dzięki pełnej optymalizacji pod SEO. Nasze działania są kluczowym aspektem wpływającym na to, jak Twój biznes będzie się rozwijał oraz jak Google będzie oceniać Twoją witrynę w wynikach organicznych, a nawet w reklamach płatnych Google Ads. Nie wahamy się używać stwierdzenia, że zoptymalizowana strona www jest fundamentem Twojego biznesu i najważniejszym punktem wyjścia do dalszych działań w Internecie.

Optymalizujemy performance strony WWW, czyli jej prędkość i wydajność, podstawowe znaczniki meta, nagłówki na podstronach sprzedażowych, opisy i alty zdjęć, tworzymy spójne i dobrze zoptymalizowane linkowanie wewnętrzne. Wszystkie te zabiegi sprawiają, że Twoja strona internetowa pnie się w wynikach wyszukiwarki Google.

optymalizacja

Optymalizacja techniczna pod SEO

optymalizujemy szereg parametrów pod kątem SEO, co ma także wpływ na odbiór strony www przez odwiedzających ją internautów.
zaplanowanie

Zaplanowanie architektury strony

konstruujemy przejrzystą architekturę strony w trosce o SEO. Dzięki temu tworzymy takie linkowanie wewnętrzne, które przełoży się na lepsze wyniki.
Architektura

Architektury treści na każdej podstronie

na podstawie audytu słów kluczowych określamy treści na poszczególnych podstronach i w kategoriach.
Analiza slow

Analiza słów kluczowych

określamy, czego może szukać klient, który ma znaleźć się na Twojej witrynie internetowej. To pozwala nam ustalić, na jakie frazy kluczowe pozycjonują się inne strony www z Twojej branży.
wyznaczenie

Wyznaczenie wiodących słów kluczowych

wybieramy słowa kluczowe, które sprawdzą się w konkretnym przypadku najlepiej.

W jakich technologiach budujemy strony www?

 • HTML – język znaczników, używany do konstruowania struktury zarówno podstawowych, jak i rozbudowanych stron internetowych.
 • CSS – wraz z HTML nadaje formę i styl witrynie internetowej. Same znaczniki nie wystarczą, by zbudować stronę. Do tego potrzebny jest CSS.
 • PHP – to język back-endowy – nie odpowiada za wygląd, a za funkcjonalności, które zawiera strona www, takie jak logowanie użytkownika.
 • JAVA – używa się jej do tworzenia zróżnicowanych aplikacji, animacji i innych interaktywnych elementów, przez które strona www jest wzbogacana.
 • MY SQL – jest najczęściej wykorzystywanym narzędziem do tworzenia baz danych. Współpracuje z innymi językami wykorzystywanymi podczas tworzenia stron internetowych.
 • Wordpress – Wordpress jest technologią CMS (Content Management System), która pozwala tworzyć responsywne strony internetowe. Jego atutem jest intuicyjna obsługa i przejrzysty kokpit.

Tworzenie stron www opieramy o zaawansowane narzędzia, które pozwalają nam na znakomite rezultaty.

 • Google Search Console – narzędzie pozwalające na określenie, jak pozycjonuje się strona internetowa.
 • Adobe Illustrator – używamy go do tworzenia i edytowania grafiki wektorowej, której używamy podczas projektowania strony www.
 • Adobe Photoshop – program służący do edycji obrazu, zarówno zdjęć, jak i grafik.
 • Adobe XD – projektujemy w nim układ witryny, który umożliwia nam tworzenie stron www.
 • Google Analytics – narzędzie niezbędne podczas pozycjonowania. Tworzy zaawansowane raporty dotyczące przebiegu kampanii.
 • Ahrefs – dzięki niemu możemy analizować słowa kluczowe, badać stronę i pozycję w wyszukiwarce oraz szukać rozwiązań, które pozwolą ją zwiększyć.
 • SurferSEO – narzędzie pozwalające na planowanie i tworzenie zoptymalizowanych treści na strony www.
 • Senuto – dzięki niemu określamy, jakich treści użytkownicy potrzebują i co można zrobić, by wywindować pozycję witryny w wyszukiwarce.
 • Data Studio – narzędzie Google przeznaczone do tworzenia raportów z różnych innych wtyczek i programów.
 • Semrush – narzędzie przeznaczone do audytu fraz kluczowych, ułatwiające zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii.
 • Sitebulb – pozwala nam na weryfikację zgodności strony z SEO pod kątem technicznym.
 • Screaming Frog – narzędzie koncentrujące się na technicznych, niewidocznych dla odwiedzającego aspektach, jednak niezwykle ważnych dla Google i prawidłowego funkcjonowania strony.
 • Answer the Public – dzięki temu narzędziu sprawdzamy, jakie kombinacje fraz kluczowych wpisują internauci, którzy mogą zainteresować się Twoją stroną i usługami.
 • Moz – narzędzie usprawniające techniczną optymalizację strony www.
 • Majestic – ma za zadanie sprawdzić, jakie linki prowadzą do poszczególnych stron www – Twoich lub konkurencji.

Dzięki fachowemu wykorzystaniu tych narzędzi, eksperckiej wiedzy i doświadczeniu możemy zaproponować profesjonalne projektowanie i tworzenie stron www, które przynoszą zysk.

FAQ

Najczęstsze pytania

1Czyja jest strona stworzona w Premium Digital ?
Wszystkie strony które Tworzymy dla klienta są ich własnością. Przekazujemy wszystkie dostępy i prawa do stworzonych stron. Wszystkie strony są tworzone w przystępnych CMS’ach ( systemach zarządzania treścią), głównie wordpress i prestashop. Dzięki temu klient ma pełny i niezależny dostęp do swojej strony, sam może ją modyfikować i administrować lub przekazać to dowolnej osobie. Stawiamy na transparentność i nie uzależniamy klientów od naszej firmy.
2Czy mam możliwość samodzielnej edycji swojej strony zrobionej przez Premium digital.
Jak najbardziej TAK. Wszystkie strony mają przyjazny dla użytkownika system zarządzania treścią czyli CMS. Po ukończeniu strony każdy klient ma pełne dostępy administracyjne.
3Gdzie znajduje się strona po stworzeniu przez Premium Digital ?
Wszystkie strony umieszczamy zawsze na serwerze klienta. Klient może wskazać nam serwer lub doradzamy w zakupie takowego z odpowiednimi parametrami.
4Jak jest różnica między stroną/sklepem za 4.000 i 10.000 lub więcej ?
Cena jest uzależniona od projektu graficznego i jego skomplikowania oraz z standardowych zmiennych wpływających na złożoność projektu Ilość podstron do wykonania Ilość podstron optymalizowanych pod SEO Ilości wersji językowych Dodatkowe integracje (np. system magazynowy)
5Jak długo trwa stworzenie strony?
Proste strony z niewielką ilością podstron tworzymy zwykle w ciągu 2-3 tygodni. Bardziej skomplikowane szacujemy dopiero po omówieniu detali. Zazwyczaj nawet przy skomplikowanych projektach są to maksymalnie 2-3 miesiące.
6Czy strony stworzone przez Premium Digital posiadają gwarancję?
Tak. Wszystkie strony i sklepy wychodzące spod skrzydeł Premium Digital otrzymują 12 miesięczną gwarancję. Gwarancja obejmuje przywrócenie strony i jej funkcjonalności z dnia jej przekazania do klienta.
7Ile osób bierze udział przy tworzeniu strony internetowej?
Niezależnie od tego czy jest to mała strona czy rozbudowany sklep internetowy, w Premium Digital przy projekcie pracują minimum 3 osoby - Projekt Manager, lider zespołu i osoba odpowiedzialna za prowadzenia całości projektu, Web Developer/Web Designer, odpowiedzialny za wygląd i funkcjonalności strony, Specjalista SEO, odpowiedzialny za zaplanowanie treści na stronie dostosowanej pod wyszukiwarkę Google. Opcjonalnie Dodatkowy Grafik Webowy - przy projektach z dedykowanymi bardziej skomplikowanymi projektami graficznymi
8Premium Digital vs Freelancer/Znajomy który tworzy strony internetowe
Obecnie, stworzenie strony lub sklepu internetowego jest proste. Natomiast stworzenie strony lub sklepu WŁAŚCIWIE zoptymalizowanego i przygotowanego do dalszego marketingu internetowego to niekiedy prawdziwe wyzwanie. Dlatego jako agencja przy tworzeniu stron dostarczamy więcej niż freelncer. Podchodzimy do tego strategicznie i kompleksowo, dzięki temu nie trzeba kilka razy strony poprawiać i optymalizować: Wyróżniamy się: Kompleksową wiedza SEO Umiejętność zaplanowania odpowiedniej architektury strony i architektury treści na stronie Do tego potrzebne są narzędzia analityczne w które jako agencja inwestujemy kilka tysięcy miesięcznie Do każdej strony podchodzimy strategiczne - planujemy strategie, przedstawiamy potencjał branży, sprawdzamy konkurencję i
9Odpowiednio zaplanowana strona
Każda strona tworzona w premium digital jest najpierw zaplanowana w oparciu o dane potrzebne do optymalizacji pod wyszukiwarkę. Dzięki temu nie wydajesz dwa razy pieniędzy na optymalizację i szybciej osiągasz ruch organiczny na swojej stronie, jeśli będzie ja dalej pozycjonował.
 

  Interesuje mnie

  Imię

  Telefon

  Treść wiadomości

  Adres e-mail

  Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności

  Zaakceptuj zgodę na wykorzystanie ciasteczek
  aby wysłać zapytanie

   
  Spokojnie, nie wysyłamy spamu i nie
  dzwonimy o 6 rano.

   Interesuje mnie

   Imię

   Telefon

   Treść wiadomości

   Adres e-mail

   Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności

   Zaakceptuj zgodę na wykorzystanie ciasteczek
   aby wysłać zapytanie

   Spokojnie, nie wysyłąmy spamu i nie
   dzwonimy o 6 rano.