Filmy reklamowe


Kreatywnie i profesjonalnie


Zadbaj o swój wizerunek w internecie


Zapytaj o ofertę

Filmy reklamowe

Filmy reklamowe Jesteśmy ekspertami w tworzeniu wyjątkowych i angażujących filmów promocyjnych. Lata doświadczenia i pasja pozwalają nam tworzyć poruszające materiały. W ciągu zaledwie kilku sekund jesteśmy w stanie opowiedzieć za pomocą obrazu i dźwięku niezwykłą historię – która wzrusza, zaciekawia lub rozśmiesza.

Tworzymy filmy reklamowe, które wzbudzają emocje. Nasze filmy reklamowe, to coś więcej niż prezentacja produktu lub usługi. Robimy filmy promocyjne, które sprawiają, że użytkownik angażuje się w historię, utożsamia się z postacią i zapamiętuje markę.

Chętnie stworzymy dla Ciebie materiały video idealne do emisji telewizyjnej, do umieszczenia w serwisach internetowych oraz do zamieszczenia w social media.

W jaki sposób dotrzeć do dużego grona odbiorców? W jakiej formie przedstawić swoją ofertę??

Odpowiedź na te pytania jest jedna – najlepiej wykorzystać filmy reklamowe. W dobie internetu reklama w postaci filmu ma niesamowitą moc przekazu. Użytkownicy preferują komunikację wizualną, a w szczególności animacje i filmy. Dlatego warto dostosować się do preferencji odbiorców i postawić na skuteczny spot reklamowy. Video pozwala w szybki i przystępny sposób zaprezentować kluczowe cechy naszego produktu i usługi.

Produkcja i montaż spotów reklamowych

Mamy ogromne doświadczenie w produkcji i montażu spotów reklamowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i fachową wiedzę, którą z sukcesem wykorzystujemy w praktyce. Stawiamy na nowoczesny wygląd filmu i profesjonalny montaż. Nasze spoty reklamowe są przede wszystkim oryginalne i angażujące. Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Chcesz szybko osiągnąć swoje cele marketingowe? Postaw na skuteczny spot reklamowy!

Krótki film reklamowy to idealny wybór, jeśli chcesz zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki, ocieplić wizerunek firmy lub zaprezentować najlepsze cechy swojej oferty.

Jesteśmy kreatywni, profesjonalni i dbamy o każdy szczegół. Stworzymy dla Ciebie skuteczne i wyjątkowe spoty reklamowe.

pozycjonowanie

Filmy korporacyjne i szkoleniowe

Film korporacyjny to świetny sposób na prezentację firmy i budowanie jej atrakcyjnego wizerunku jako potencjalnego pracodawcy. Film promocyjny pozwala na spójny i pozytywny employer branding, który jest niezwykle ważny dla każdego przedsiębiorstwa. Tworzymy profesjonalne i interesujące filmy korporacyjne. Na filmach prezentujemy wyjątkową atmosferę, jaka panuje w firmie oraz relacje między pracownikami. Wiemy, jak ważne są wyznawane wartości i misja firmy dlatego skupiamy się na tym, żeby przedstawić je w odpowiedni sposób.

Filmy szkoleniowe to nowoczesny sposób na pozyskanie wiedzy. W dzisiejszych czasach odchodzi się już od nudnych wykładów czy nużących prezentacji. Wiele firm stawia na atrakcyjne i ciekawe filmy szkoleniowe. Dzięki temu w łatwy i atrakcyjny sposób można zaserwować ogromną dawkę informacji. Tworzymy filmy szkoleniowe, które są dynamiczne i interesujące. Wiemy, w jaki sposób zaprezentować dane, aby były łatwe w odbiorze i dobrze zapamiętywane.

pozycjonowanie

Filmowanie z powietrza

Zastanawiasz się, jaka jest istotna cecha skutecznych filmów reklamowych? To wyjątkowe kadry! Filmy z lotu ptaka to idealny sposób na atrakcyjne przedstawienie zabytków architektury, budynków przemysłowych czy rozległych terenów. Takie ujęcia pozwalają spojrzeć na wszystko z innej perspektywy i uatrakcyjnić materiał filmowy.

W swoim arsenale mamy najnowocześniejsze kamery i wyspecjalizowane drony. Dbamy o to, żeby nasze filmy z drona wyróżniały się świetną jakością obrazu i zawierały wyjątkowe ujęcia panoramiczne. Dzięki temu tworzymy wyjątkowe filmy promocyjne, które zapierają dech w piersiach i przyciągają potencjalnych klientów.

pozycjonowanie

Video marketing - video reklama w internecie

W dzisiejszych czasach video marketing to podstawowy element strategii marketingowej. Niesie on za sobą wiele korzyści – takich jak, przyciągnięcie potencjalnych klientów, zwiększenie rozpoznawalności marki czy atrakcyjne przedstawienie oferty. To oczywiste, że treści wizualne o wiele lepiej trafiają do świadomości odbiorców niż suche slogany i hasła. Filmy promocyjne to najlepszy sposób na dotarcie do większej ilości odbiorców w krótkim czasie.

Jeśli chcesz prowadzić skuteczny video marketing, to musisz postawić na dopracowane i kreatywne filmy reklamowe. Chętnie stworzymy dla Ciebie atrakcyjne filmy promocyjne, które zainteresują odbiorcę. Aby video marketing przyniósł oczekiwane efekty, to filmy reklamowe powinny pojawiać się w wielu kanałach.

Produkcja filmów reklamowych to dziedzina, w jakiej jesteśmy wyspecjalizowani. Doskonale wiemy, jak zaplanować scenariusz i jakich środków wyrazu użyć, aby film reklamowy był angażujący i skierował klienta na ścieżkę zakupową.

pozycjonowanie

Explainer Video

Explainer video to film, który w prosty sposób wyjaśnia skomplikowane zagadnienie. Takie filmy chętnie wykorzystują firmy prezentujące nowe produkty i usługi. Explainer wideo są kierowane do użytkowników potencjalnie zainteresowanych naszym produktem lub usługą – dlatego nie jest to typowy film promocyjny.

Chętnie stworzymy dla Ciebie explainer video, które zainteresuje i przyciągnie uwagę użytkownika. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dopracowujemy każdy aspekt scenariusza. Wiemy, jak najlepiej przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Jeśli chcesz osiągnąć swoje cele sprzedażowe i zwiększyć konwersje – zgłoś się do nas! Pomożemy Ci w realizacji Twoich celów!

pozycjonowanie

Animacje

Produkcje animowane to idealny sposób na wyróżnienie się spośród setek filmów reklamowych. Promocyjne filmy animowane pozwalają na ogromną swobodę wypowiedzi i skutecznie przyciągają klientów. Podczas produkcji animacji skupiamy się na wszystkich najważniejszych aspektach. Dbamy o kreatywny scenariusz, ujmujące postaci, dopracowane elementy graficzne i znakomicie dopasowane udźwiękowienie.

Tworzenie filmów animowanych to złożony proces – ale my mamy perfekcyjnie opanowany każdy jego krok. Chętnie stworzymy dla Ciebie:

 • Animacje produktowe

  Skupiamy się tutaj na przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych cech Twoich produktów. W prosty i czytelny sposób wyjaśniamy, jak działa urządzenie i jakie korzyści daje użytkownikowi. Jeśli chcesz w atrakcyjny i zrozumiały sposób przedstawić swój produkt, to koniecznie postaw na animację!

 • Animacje 3D

  Oferujemy profesjonalne animacje 3D, które zwiększają popularność wśród użytkowników. Wizualizacje 3D przydają się szczególnie w prezentacjach architektonicznych, wnętrzarskich i produktowych. Chętnie przygotujemy dla Ciebie wizualizację, która idealnie zaprezentuje produkt i uatrakcyjni Twoją ofertę.

 • Animacje reklamowe:

  Animacja reklamowa to skuteczna forma promocji oferty. Tworzymy przyjemne w odbiorze animacje, które na długo pozostaną w pamięci użytkownika. Wiemy jak wykonać skuteczny storytelling i zmniejszyć dystans między klientem a firmą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dopracowujemy każdy aspekt tak, żeby animacja była wyjątkowa i spełniała swoją funkcję.


 

  Interesuje mnie

  Imię

  Telefon

  Treść wiadomości

  Adres e-mail

  Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności

  Zaakceptuj zgodę na wykorzystanie ciasteczek
  aby wysłać zapytanie

   
  Spokojnie, nie wysyłamy spamu i nie
  dzwonimy o 6 rano.

   Interesuje mnie

   Imię

   Telefon

   Nazwa

   Adres e-mail

   Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności

   Zaakceptuj zgodę na wykorzystanie ciasteczek
   aby wysłać zapytanie

   Spokojnie, nie wysyłąmy spamu i nie
   dzwonimy o 6 rano.