Jak wybrać firmę seo
Jak wybrać firmę SEO i nie żałować?
Maj 13, 2019
co to jet SEO i pozycjonowanie
Co to jest pozycjonowanie?
Maj 15, 2019

Google pomaga start-upom za darmo!

darmowy rozwój firmy

Google pomaga start-upom za darmo!Start-up to ciągła praca, rozwijanie, zmiany i konsekwencja. Na stronie https://startup.google.com/ możecie znaleźć darmową bazę wiedzy dla firm.


Jakościowy rozwój

Od wielu lat google wspiera organizacje mające związek ze start-upami. Od 2011 roku udało się zgromadzić finansowanie rzędu 3,9 miliarda dolarów i stworzono 40,000 miejsc pracy. Idąc za ciosem google wprowadziło szeroką i darmową pomoc na portalu https://startup.google.com/.


White SEO to gwarancja bezpieczeństwa

Firma specjalizująca się w pozycjonowaniu powinna korzystać jedynie z akceptowanych przez Google technik, które wchodzą w zakres white hat SEO. Tylko przestrzeganie praktyk legalnego pozycjonowania daje gwarancję stabilności uzyskanych pozycji. Metody niedopuszczalne (black hat SEO) narażają natomiast na karę w postaci filtra algorytmicznego lub trwałego bana dla strony.


Sprawdź swoją stronę pod kątem SEO. Darmowy test SEO:


Co dokładnie znajdę na stronie?

Na stronie znajdziecie wiele informacji od założycieli start-upów na temat zatrudniania, finansowania i pracy zespołowej. Wszystkie powyższe, a także dodatkowe pomagają w rozwinięciu firmy.


Do następnego razu PD team
Czy wiesz, że również prowadzimy bloga dla swoich klientów?


Premium Digital
Premium Digital
https://www.premiumdigital.pl/