darmowy rozwój firmy
Google pomaga start-upom za darmo!
Maj 14, 2019
jak zwiększyć sprzedaż w internecie
Jak zwiększyć sprzedaż i zarabiać więcej w internecie
Maj 15, 2019

Co to jest pozycjonowanie?

co to jet SEO i pozycjonowanie

Co to jest pozycjonowanie?SEO (Search Engine Optimization), czyli pozycjonowanie stron internetowych, to ogół działań prowadzących do wzrostu pozycji witryny (dla danych słów kluczowych) w wynikach wyszukiwania Google. Osiągnięcie jednego z pierwszych miejsc owocuje zwiększeniem popularności witryny i liczby potencjalnych klientów. Jeśli szukasz stosunkowo taniej, a zarazem bardzo skutecznej formy reklamy, pozycjonowanie powinno Cię zainteresować.


W SEO liczy się kreatywność

W branży SEO nie można ograniczać się jedynie do tradycyjnych rozwiązań. Jeżeli więc zależy Ci na szybkim uzyskaniu pozycji w TOP 10 wyszukiwarki, postaw na agencję korzystającą z innowacyjnych rozwiązań, które samodzielnie opracowuje na podstawie własnych doświadczeń. Kreatywność jest istotna zwłaszcza mając na uwadze strategię link buildingu.


SEO a PPC

SEO wraz z PPC stanowią części składowe tzw. marketingu w wyszukiwarkach, czyli SEM (Search Engine Marketing). Podczas gdy PPC (pay per click) to reklama płatna, nastawiona na szybkie korzyści, SEO to długotrwały proces, wymagający wielorakich działań marketingowych i informatycznych (na Twojej witrynie oraz poza nią) i stałego monitorowania rezultatów. Aby pozycjonowanie było w pełni efektywne, powinno być prowadzone w sposób ciągły, najlepiej przez osobę doskonale obeznaną w algorytmach Google i wszelakich mechanizmach, którymi rządzi się marketing internetowy.


Co składa się na skuteczne SEO?

Skuteczne SEO, dzięki któremu firma zyskuje czołową pozycję w środowisku internetowym, wymaga zastosowania wielu różnych działań, takich jak: optymalizacja kodu HTML strony; przygotowanie i właściwe rozmieszczenie treści na stronie; dobór fraz kluczowych; działania zmierzające ku uzyskaniu wysokiej konwersji; budowanie struktury linków prowadzących do strony; optymalizacja strony pod względem technicznym; dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych; i innych działań podejmowanych w zależności od taktyki danego SEO-wca.


Więcej ciekawych informacji już wkróce, śledźcie nasz blog i fanpage na Facebook!


Do następnego razu PD team
Czy wiesz, że również prowadzimy bloga dla swoich klientów?
Premium Digital
Premium Digital
https://www.premiumdigital.pl/