Tłumaczenia stron www
i sklepów internetowych

Szybko i sprawnie


Zadbaj o swój wizerunek w internecie


Zapytaj o ofertę

Marzysz o wykroczeniu ze swoją działalnością poza granice Polski i zdobyciu nowych klientów? Chcesz się rozwijać na arenie międzynarodowej? Oferujesz coś, co może zainteresować odbiorców z innych krajów? W dobie Internetu i globalizacji jest to prostsze, niż myślisz. Pierwszym krokiem powinna być inwestycja w tłumaczenie strony internetowej. To krok, który otworzy Ci drzwi do znacznie szerszych możliwości. Skorzystaj z usług naszych tłumaczy i otwórz się na zagraniczne rynki!

Tłumaczenia stron www i sklepów internetowych

Jeszcze nie tak dawno wiele osób nie wierzyło, że handel przez internet ma szansę realnie zagrozić temu tradycyjnemu. Dziś z krajowych sklepów internetowych korzysta mniej więcej 2/3 internautów, a coraz popularniejsze staje się również kupowanie na platformach zagranicznych. W dziedzinie produktów wirtualnych oraz usług lokalizacja firmy ma jeszcze mniejsze znaczenie, dlatego prowadzenie globalnego biznesu staje się coraz łatwiejsze. Jedyną przeszkodą może być język. To właśnie tu przydaje się tłumaczenie stron internetowych. Dzięki niemu możesz dotrzeć do znacznie szerszego grona klientów. Już samo stworzenie angielskiej wersji serwisu pozwala otworzyć się na wiele rynków. Warto jednak pójść również o krok dalej, ponieważ badania wskazują, że znacząca większość internautów woli korzystać ze stron w swoim ojczystym języku.

Tłumaczenie strony www lub sklepu internetowego to sposób na dotarcie do nowych klientów i kontrahentów, przejrzystą komunikację i międzynarodową działalność. Profesjonalnie wykonana usługa obejmuje przekład wszystkich treści, tekstów, poleceń, elementów menu itd. z zachowaniem formatowania i designu strony. Należy przy tym zadbać również o estetykę językową i merytorykę, aby finalny produkt był użyteczny i przystępny dla odbiorcy pochodzącego z danego kraju.

Na jakie języki tłumaczymy?

Wykonujemy tłumaczenia na:

 • angielski,
 • niemiecki,
 • francuski,
 • włoski,
 • czeski,
 • hiszpański,
 • grecki,
 • arabski,
 • ukraiński,
 • słowacki,
 • portugalski,
 • duński,
 • szwedzki,
 • norweski,
 • niderlandzki,
 • flamandzki.

W ofercie mamy także inne języki - zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!

Dlaczego warto przetłumaczyć stronę na język obcy?

Tłumaczenie stron internetowych to szansa dla firm na rozwinięcie działalności i zamianę marki lokalnej w międzynarodową. Nie korzystając z tego typu możliwości, tak naprawdę narażasz się na straty — uniemożliwiasz bowiem ogromnej ilości potencjalnych klientów, którzy posługują się wyłącznie swoim językiem ojczystym zapoznanie się z ofertą. Burząc bariery językowe, możesz osiągnąć znacznie więcej. Może się wręcz okazać, że Twoja oferta znacznie lepiej „przyjmie” się za granicą niż na rodzimym rynku. Korzystając z tłumaczenia strony internetowej, zyskujesz zatem:

cyfra-1

większy zasięg działania,

cyfra-2

wzrost sprzedaży,

cyfra-3

poprawę pozycji strony w Google,

cyfra-4

lepszą opinię wśród Klientów,

cyfra-5

większą wiarygodność.

Pamiętaj — teoretycznie każdy może skorzystać z automatycznego tłumaczenia strony. Jest ono jednak wysoce niedoskonałe. Korzystanie z witryny w ten sposób na dłuższą metę jest po prostu niewygodne. Dlatego na ten krok zdecydują się jedynie ci, którym bardzo zależy na zapoznaniu się z jej treścią. Rezygnując z profesjonalnego tłumaczenia, odstraszasz więc mnóstwo mniej zdeterminowanych klientów. Co więcej, wówczas Twoja strona nie wyświetla się w danej wersji językowej Google, a zatem dotarcie do jej oferty przez zagranicznego klienta graniczy z niemożliwością. Wniosek jest prosty — jeśli chcesz działać międzynarodowo, musisz zainwestować w profesjonalne tłumaczenie. Na pewno nie pożałujesz!

W jaki sposób tłumaczymy strony i sklepy internetowe?

Profesjonalne tłumaczenie strony jest w stanie zrobić dla Ciebie znacznie więcej niż automatyczny translator. Chodzi w nim nie tylko o znaczenie poszczególnych słów, ale również o brzmienie całości. Dbasz o to, by Twoja polska witryna przemawiała do użytkownika językiem korzyści, była przejrzysta i przystępna. W obcym języku powinna spełniać te same kryteria! Jak się upewnić, że tak właśnie będzie? Skorzystać z pomocy profesjonalistów!

Oferta Premium Digital obejmuje kompleksowe tłumaczenie stron internetowych na dowolne języki. Gwarantuje to oczywiście poprawną pisownię i gramatykę, dostosowanie słownictwa do branży, potencjalnego odbiorcy oraz specyficznych niuansów językowych, a także poprawność merytoryczną. Ponadto przygotowywane przez nas treści uwzględniają uwarunkowania i specyfikę danego kraju. To bardzo ważne, szczególnie gdy treść ma być kierowana do nacji odległych kulturowo od Polski.

Tłumaczenie wykonane przez Premium Digital przedstawi Twoje usługi lub ofertę w jasny, a jednocześnie zachęcający sposób. Zadbamy o zachowanie formatowania i układu witryny, tak aby nie było konieczne dokonywanie zmian w jej strukturze. Zyskasz kompletną stronę internetową w danym języku, która będzie stanowić wizytówkę Twojej firmy i pozwoli otworzyć się na klienta zagranicznego. Tłumaczymy różne typy stron, a także sklepy internetowe i aplikacje.

Tłumaczenia stron internetowych — cennik

le kosztują tłumaczenia stron internetowych? Trudno udzielić konkretnej odpowiedzi, ponieważ są to bardzo specyficzne usługi. Ostateczna cena zależy od kilku czynników, przede wszystkim zaś od:

transparentnosc

objętości strony (ilości tekstów)

należy pamiętać, że wliczają się w to również treści ukryte, grafiki, elementy menu itp.,
transparentnosc

branży

tłumaczenia techniczne czy specjalistyczne co do zasady są droższe,
transparentnosc

języka docelowego

tłumaczenia na tzw. niszowe języki są droższe
transparentnosc

oczekiwanego czasu realizacji usługi

jeśli tłumacz musi pracować w trybie przyspieszonym, cena będzie wyższa.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy Ci orientacyjne stawki lub dokonamy indywidualnej wyceny zlecenia.

Z jakich narzędzi językowych korzystamy?

Tłumaczenie strony internetowej to znacznie bardziej złożone zadanie niż w przypadku jednolitego tekstu. Treść jest bowiem w tym przypadku skorelowana z kodem odpowiadającym za wygląd i funkcje witryny. Dlatego podczas pracy tłumacz korzysta z odpowiedniego oprogramowania. Najbardziej przydatne są narzędzia wspomagające tłumaczenie (CAT), które umożliwiają oddzielenie tekstu do tłumaczenia od kodu, co pozwala na zachowanie struktury strony www w nienaruszonym stanie. Używamy programów takich jak Trados, Wordfast czy Transit, które są wyposażone również w moduły sprawdzania pisowni i wspomagają wykonywanie tłumaczeń technicznych. Za każdym razem dobieramy właściwe narzędzie językowe oraz oprogramowanie wspomagające, tak by jakość przekładu była możliwie najwyższa. Gotowe tłumaczenia są przekazywane klientowi w łatwym do zaimplementowania formacie.

Dlaczego warto z nas skorzystać?

Premium Digital to agencja z ogromnym doświadczeniem we wspieraniu działalności internetowej rozmaitych biznesów. Nasza oferta obejmuje profesjonalnie wykonane, kompletne tłumaczenia dla wszystkich branż i języków. Jeśli chcesz, aby Twoje strona internetowa sprzedawała tak samo dobrze za granicą, jak w kraju, skontaktuj się z nami. Zadbamy o poprawność merytoryczną, techniczną i językową przekładu, a także przystosujemy teksty w taki sposób, by stronę można było łatwiej odnaleźć w Google. Działamy dokładnie i terminowo, dostosowując się do wymagań klienta. Chętnie wykonamy dla Ciebie wstępną wycenę i odpowiemy na dowolne pytania związane z tłumaczeniami.

 

  Interesuje mnie

  Imię

  Telefon

  Treść wiadomości

  Adres e-mail

  Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności

  Zaakceptuj zgodę na wykorzystanie ciasteczek
  aby wysłać zapytanie

   
  Spokojnie, nie wysyłamy spamu i nie
  dzwonimy o 6 rano.

   Interesuje mnie

   Imię

   Telefon

   Treść wiadomości

   Adres e-mail

   Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności

   Zaakceptuj zgodę na wykorzystanie ciasteczek
   aby wysłać zapytanie

   Spokojnie, nie wysyłąmy spamu i nie
   dzwonimy o 6 rano.