Pozycjonowanie SEO stron internetowych Łódź

Darmowy audyt Twojej strony www.


Sprawdź swoją stronę
Uzyskaj wyniki i zobacz co możesz ulepszyć.


Od lat mieszkamy w sercu województwa łódzkiego, dlatego wiemy jak wielki drzemie w nim potencjał. Zlokalizowana w samym centrum kraju Łódź, prze do przodu pod względem nowych inwestycji oraz pretenduje do miana miasta przyjaznego biznesowi. Niewątpliwymi jej atutami są m.in. konkurencyjne koszty wynajmu powierzchni biurowych, w porównaniu do innych dużych miast polskich, szeroka baza inkubatorów/akceleratorów przedsiębiorczości czy planowane inwestycje ożywiające miasto m.in. projekt Nowe Centrum Łodzi, obejmujące rewitalizację blisko 100 ha ziemi w środku miasta i nadanie jej nowych funkcji biznesowych. Jeśli sam prowadzisz firmę na terenie Łodzi, a chcesz zapewnić jej realny wzrost zainteresowania Klientów (poprzez maile, telefony czy odwiedziny bezpośrednie), zachęcamy do skorzystania z naszej oferty pozycjonowania stron internetowych Łódź.
Nie musimy Ci zapewne tłumaczyć, że wyszukiwarka Google to potęga, a korzysta z niej ponad 95% Internautów. Jednak jej użytkownicy przy wpisaniu interesującej ich frazy w Google, zwracają uwagę tylko na te witryny, które znalazły się wysoko na liście wyników. Zależy im na szybkości wyszukania informacji, a firmy które pojawiają się jako jedne z pierwszych na liście, postrzegane są jako bardziej wiarygodne i godne zaufania. Pomożemy Ci zbudować przewagę nad konkurencją oraz wypromować swoją markę poprzez pozycjonowanie stron internetowych Łódź.
Pozycjonujemy strony wielu klientów działających na terenie Łodzi, bazując na naszej autorskiej strategii, doskonałej znajomości lokalnego rynku oraz rozszerzonej analizie konkurencji. Wiemy, jakie elementy mają największy wpływ na osiągnięcie stabilnych i wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Rekomendujemy Ci wdrożenie pozycjonowania lokalnego, które pomoże osiągnąć najwyższe wyniki w rankingu wyszukiwania na lokalne frazy kluczowe np. „fryzjer Łódź”, „sklep sportowy Łódź” etc. Wybierając takie słowa kluczowe dotrzemy bezpośrednio do Klientów, którzy są zainteresowani produktami lub usługami na terenie Łodzi. Te działania są z reguły bardziej efektywne sprzedażowo. Jednym słowem: poprzez pozycjonowanie stron internetowych Łódź, pomożemy Ci zanotować nawet kilkunastokrotny wzrost odwiedzin Twojej strony, a co za tym idzie – zwiększymy bezpośrednio ilość Klientów i rozpoznawalność Twojej marki, co pociągnie za sobą wzrost zysków firmy. Pamiętaj, że prawidłowo zaplanowana strategia marketingu internetowego, może okazać się tańsza od innych form reklamy, a jednocześnie zapewni znacznie większe korzyści, w stosunku do tradycyjnej reklamy w telewizji, prasie i radio.
Pozycjonowanie to usługa wymagająca czasu, dlatego rekomendujemy długofalowe działania, będące gwarancją największego sukcesu. Po przeanalizowaniu i wdrożeniu koniecznych zmian Twojej strony internetowej, zajmiemy się opracowaniem listy słów kluczowych, które sprowadzają z wyszukiwarki Google „wartościowy” ruch na Twój serwis. Pamiętamy również, że obecnie bardzo duża część ruchu przenosi się na urządzenia mobilne, dlatego nasze działania nakierowane są na to, abyś znalazł się na pierwszych miejscach w Google na komputerze, tablecie, jak i na telefonie. Jeśli Twoja konkurencja jest wyżej od Ciebie w wynikach wyszukiwania na interesujące Cię frazy, sprawdzimy jej aktywność i zaplanujemy, czym można wyróżnić się na tle rywali. Bazując na wykonanym audycie, nasi copywriterzy przygotowują treści na stronę odpowiednio nasycone wyrażeniami kluczowymi. Gwarantujemy również codzienny monitoring oraz analizę zmiany pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu jesteśmy w stanie trafniej zaplanować kolejne prace. W momencie osiągnięcia oczekiwanych rezultatów pozycjonowania stron internetowych Łódź, w dalszym ciągu monitorujemy ten proces, tak aby osiągnięte wyniki zostały utrzymane.

//]]>